Skróty klawiszowe:

wielkość tekstu: A A A

Kalendarz

Ciekawostki

Darmowa nauka na kierunku terapeuta zajęciowy

Strona główna » Aktualności » Darmowa nauka na kierunku terapeuta zajęciowy

Poniżej kolejna oferta Centrum Kształcenia Torus.

Centrum Kształcenia Torus w Zawierciu zaprasza potencjalnych słuchaczy zainteresowanych kierunkiem Terapeuta zajęciowy do nauki w szkole medycznej.

Oferujemy Wam całkowicie darmową naukę na atrakcyjnym kierunku, którego próżno szukać w innych szkołach naszego regionu!

Już w 2 lata możecie nabyć wiedzę i umiejętności niezbędne do pozytywnego zdania egzaminu państwowego i uzyskania uprawnień Terapeuty zajęciowego, który daje możliwość podjęcia atrakcyjnej pracy.

W trakcie nauki poznacie teoretyczne i praktyczne kwestie związane z tym jak:

- komunikować się z pacjentami

- projektować, organizować i prowadzić pracownie terapii zajęciowej

- wykorzystywać ekspresje człowieka do celów diagnostycznych i terapeutycznych

- uczyć podopiecznych wykonywania prostych i złożonych czynności codziennych

A także wiele innych bardzo istotnych kwestii.


 

Dlaczego wybór naszej szkoły jest tak atrakcyjny? Przede wszystkim z jednego prostego powodu – nauka w naszej szkole jest CAŁKOWICIE DARMOWA. Słuchacz nie ponosi żadnych kosztów związanych z pobieraniem nauki w naszej placówce, podczas gdy stawka za czesne w innych Szkołach Medycznych mających taki kierunek to wydatek nawet 500 zł miesięcznie!

Nasza szkoła przeznaczona jest dla osób dorosłych. Dlatego rozumiemy, że nasi słuchacze często mają inne obowiązki i staramy się aby można je było połączyć z nauką.

Kolejny powód to bardzo dobre wyposażenie do dydaktyki naszych oddziałów. Najlepszą naszą reklamą jesteście Wy sami, dlatego staramy się Wam przygotować najlepsze warunki do nauki teoretycznej, ale także praktycznej!

Jeśli jesteście zainteresowani wszelkie niezbędne informacje otrzymacie Państwo w sekretariacie szkoły mieszczącym się w Zawierciu przy ul. Leśnej 6a (budynek pomiędzy bankiem ING, a Sądem) lub pod numerem 32 307 84 32.

czytano: 984 razy

autor: opspilica.pl

data dodania: 2017-06-09 09:59:43

Ośrodek Pomocy Społecznej w Pilicy
ul. Senatorska 3, 42-436 Pilica

tel.: (32) 67 16 126
e-mail: ops@opspilica.pl

Ośrodek Pomocy Społecznej w Pilicy
Poleć stronę
Zapytanie
Wersja mobilna